Hodinářka - Zdeňka Pečánková

Opravy starožitných hodin zal. v r. 1990

Při opravě hodin používáme nejen odbornost, ale i své zkušenosti, profesní fortel a cit ...

Podporujeme učiliště, obor hodinář v Jihlavě


Má osobní návštěva učiliště oboru
hodinář v Jihlavě byla naplánovaná za účelem předání vyřazených budíků, hodin, hodinek aj. aby se učni měli na čem prakticky vzdělávat. Jedná se o postupné dary od zákazníků – tímto všem opravdu děkujeme. Věřím, že i s touto naší malou podporou pomůžeme k výuce i zájmu nových hodinářů.

Nevšední dar od zákaznice


Obdržela jsem opravdu nevšední dárek od mé zákaznice. Osobně mi vyšil krásný ubrousek s motivy hodin. Moc děkuji a velice si tohoto dárku vážím.

Natáčení české televize


Česká televize si hodinářství ve Vyšehradské ulici vybrala pro natočení jedné ze scén do 5. dílu nového detektivního seriálu “Eden”. Natáčení proběhlo dne 12.12.2005. Byl to zajímavý a nevšední zážitek. Celý štáb i hlavní představitel tohoto seriálu Jan Potměšil byli velice příjemní. Tento seriál byl do České televize uveden v lednu 2007.

Byl to zajímavý a nevšední zážitek. Jen pro potřeby natáčení, si pracovníci ČT vyrobili i barevně odlišný nápis nad obchodem „Hodinářství“. Celý štáb i hlavní představitel tohoto seriálu Jan Potměšil byli velice příjemní. Tento seriál byl do České televize uveden v lednu 2007.

 

www.hodiny-opravy.cz © 2015 - 2017

Stránky vytvořil Pavel Bílek